Témata dle modelů

Témata dle modelů / Jaguar XJ-X300 / Jaguar XJ 308 Zhlédnuto 158×

btw mozna zalezi na rocniku ale myslim ze jeste musite vyndat zadni napravu 🙂 aby jste mohl odpojit nadrz .. 

„Jaguárník“ Petr napsal:

Podávací čerpadlo je v nádrži. Pod autem odpojit hadice a pak vyoperovat nádrž z kufru a hurá přístup k čerpadlu je na světě 😁

„ZUB“ napsal:

gl, vyndete nadrz a tam jest pal. cerp. …

Karel „Kajak“ Grossmann napsal:

Zdravím vás všechny, prosím prosím o radu, mám v plánu koupit XJ 308 r.v. 1997, 3.2 V8

Pan mi řekl že nefunguje palivové čerpadlo, zkoušel jsem to hledat ale nevím přesně kde a co vlastně. Může mi někdo poradit? Děkuji moc za odpověď a radu.

Podávací čerpadlo je v nádrži. Pod autem odpojit hadice a pak vyoperovat nádrž z kufru a hurá přístup k čerpadlu je na světě 😁

„ZUB“ napsal:

gl, vyndete nadrz a tam jest pal. cerp. …

Karel „Kajak“ Grossmann napsal:

Zdravím vás všechny, prosím prosím o radu, mám v plánu koupit XJ 308 r.v. 1997, 3.2 V8

Pan mi řekl že nefunguje palivové čerpadlo, zkoušel jsem to hledat ale nevím přesně kde a co vlastně. Může mi někdo poradit? Děkuji moc za odpověď a radu.

gl, vyndete nadrz a tam jest pal. cerp. …

Karel „Kajak“ Grossmann napsal:

Zdravím vás všechny, prosím prosím o radu, mám v plánu koupit XJ 308 r.v. 1997, 3.2 V8

Pan mi řekl že nefunguje palivové čerpadlo, zkoušel jsem to hledat ale nevím přesně kde a co vlastně. Může mi někdo poradit? Děkuji moc za odpověď a radu.

Už jsi to vyřešil? 

Zdravím vás všechny, prosím prosím o radu, mám v plánu koupit XJ 308 r.v. 1997, 3.2 V8

Pan mi řekl že nefunguje palivové čerpadlo, zkoušel jsem to hledat ale nevím přesně kde a co vlastně. Může mi někdo poradit? Děkuji moc za odpověď a radu.

Nejnovější foto

Nejnovější foto