btw mozna zalezi na rocniku ale myslim ze jeste musite vyndat zadni napravu 🙂 aby jste mohl odpojit nadrz ..
„Jaguárník“ Petr napsal:
Podávací čerpadlo je v nádrži. Pod autem odpojit hadice a pak vyoperovat nádrž z kufru a hurá přístup k čerpadlu je na světě
„ZUB“ napsal:
gl, vyndete nadrz a tam jest pal. cerp. …
Karel „Kajak“ Grossmann napsal:
Zdravím vás všechny, prosím prosím o radu, mám v plánu koupit XJ 308 r.v. 1997, 3.2 V8
Pan mi řekl že nefunguje palivové čerpadlo, zkoušel jsem to hledat ale nevím přesně kde a co vlastně. Může mi někdo poradit? Děkuji moc za odpověď a radu.




