Témata dle modelů

Témata dle modelů / Jaguar XK / Xkr /150/ 175 ANNIVERSARY Zhlédnuto 136×

Určite nájdete 🙂 Tie dva z odkazov vyzerajú solídne, konkrétne tá 2012 priam výborne.
Čo sa týka motora – neviem či ste to našli alebo nie – najlepšie to je zhrnuté asi tu:
https://www.jaguarclub.com/cs/…

Dobrý deň, ďakujem za reakciu, ak teda nájdem vozidlo, ktoré bude presne podľa mojích predstáv a stretneme sa niekde na zraze, poďakujem ešte raz osobne 🙂 nakoľko tu stropnicu som úplne prehliadol. O dovozoch z USA viem ako fungujú, len toto vozidlo mi prišlo ako celkom ok, ale dám od neho ruky preč. A čo sa týka spoľahlivosti motorizácie ? Viem že to je otázka na osobu s vešteckou guľou 🙂 ale sú nejaké slabiny na ktoré treba dávať pozor? mimo tej vodnej pumpy a napínaka rozvodovej reťaze?

PS: našiel som dve vozidlá v nemecku a čakám na zaslanie vin čísel… – 

č.1 https://suchen.mobile.de/fahrz…

č.2 https://suchen.mobile.de/fahrz…

Dobrý večer,
asi vás nepoteším a začnem zo širšia. Dovozy z USA, najmä cez Poľsko/Litvu, majú mizernú povesť – a nie bezdôvodne. Okrem nižšej ceny veľmi nie je dôvod kupovať európske autá v americkej špecifikácii, aj kvôli mnohým odlišnostiam – spravidla ide o najlacnejšie autá v ponuke (pri kúpe ale aj predaji), s pochybnou históriou, ktoré bývajú zdrojom mnohých problémov.
Ku konkrétnemu autu:
-auto bolo vyrobené v lete 2010 (v USA sa to berie inak, pre nich je smerodajný modelový rok 2011, zrejme aj predávajúci udáva nepravdivý dátum registrácie 01/01/2011 preto, lebo auto bolo registrované ešte v 2010)
-vozidlo bolo predané v aukcii medzi autami, ktoré sú po totálnych škodách
-na fotkách vidno „vianočný stromček“ na budíkoch, béžový sajrajt zvnútra aj zvonka a ovisnutú stropnicu (pri tak relatívne novom aute sa to samé neodlepí, muselo byť vystavené enormnej vlhkosti)
-vzhľadom na dva vyššie uvedené body si dovolím takmer s istotou tvrdiť, že vozidlo bolo vytopené a následne odpísané ako totálna škoda, tam za lacno kúpené a dovezené do Poľska, kde ho pripravili aby robilo „radosť“ novému majiteľovi (a hlavne jeho peňaženke)

Ak by malo ísť o investičné auto, vyhol by som sa tomuto kusu širokým oblúkom. Ak na bežné jazdenie, tak dvojnásobne tak širokým.
V prípade záujmu vám môžem pomôcť pri výbere, ale určite nebudem odporúčať žiadny dovoz z USA cez východnú Európu, toto auto je živým príkladom toho, že prečo.

Prajem pekný zvyšok dňa a veľa šťastia na kúpu dobrého kúsku.

Dobry den páni, 

mam vyhliadnute xkr 175, 01/2011, dovoz usa, preklepnute cez carvertical – zazracne neburane a nestocene 🙂 motor ma nabeh 135 000km … viete mi prosim poradit, na co si dat pozor pri tomto najazde? Vela som toho nedohladal na webe, akurat sporadicky problem s vodnou pumpou a napinacou kladkou. Vopred velmi pekne dakujem !

Nejnovější foto

Nejnovější foto